Eesti keeles English Suomeksi Vene keeles

Avenue kevadkollektsioon

La Defense Paris

Kevadkollektsiooni esimene osa on saanud mõjutusi Pariisi La Défense’i linnaosa modernsest arhitektuurist. Värvimaailm on intensiivselt mustvalge, kerge värske kollase lisandiga. Moekate graafiliste trükimustrite ja puuvillabaasil materjalide abil on loodud tänapäevased rõivad argipäevaseks kasutamiseks. Kitsaid pükse, lühikesi jakke, kitsaid seelikuid ja kergeid kootud toppe on lihtne omavahel kombineerida. Stiilselt naiselike kleitide puhul kasutatakse trükitud ja ühevärvilise kanga kombinatsioone ning ebasümmeetrilisi lõikeid. Kollektsioonis on ka mõnusad särkkleidid.

Madruse stiil

Kollektsiooni teist osa iseloomustab värske ja uhke madruse stiil ning valget, tumesinist ja roosat ühendav värvimaailm.

Materjalid on uued ja uuenduslikud: triipude ja mustrite kombinatsioon, struktuurpinnaga trikoo, sile puuvill-siid ning punutud kunstnahk. Kollektsioon hõlmab nii klassikalisi bleisereid, modernseid jakke, meeleolukaid kleite, kitsaid valgeid teksaseid kui ka tumesiniseid pükse. Kollektsioon on nagu värske tuulehoog Prantsusmaa rannikult, mis ütleb kevadele tere tulemast!

Peokollektsioon: safaristiil

Peokollektsiooni inspiratsiooniallikas on olnud metsik Aafrika ja asumaadeaegne safaristiil. Pehmed värvitoonid hõlmavad värsket valget, kaunist liivakarva tooni ja efektset roosat.

Materjalid on kerged ja luksuslikud: valge linane, puuvill-siid, vintage-stiili pitsid, loomamustrid ja litritega kaunistatud siid. Kollektsioon hõlmab mitmesuguseid kleite: puhvkäiste ja loomamustritega minikleiti, täispikka laia äärega kleiti ja kergetest materjalidest peeneid kokteilikleite. Litritega kaunistatud väike kootud jakk sobib kõigi kleitidega.

Laiade säärtega linased püksid annavad mõnusa suvise välimuse – nende ülaosaks sobib nii lahe linane bleiser kui ka triibuline väike jakk.